Pahat naiset

Tällä palstalla on paljon pahoja naisia, jotka nauttivat kun saavat loukata miehiä. Täällä nämä naiset saavat purkaa omia turhautumiaan miehiin, jotka eivät ole tehneet heille mitään.
4256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tällä palstalla on paljon pahoja miehiä, jotka nauttivat kun saavat loukata naisia. Täällä nämä miehet saavat purkaa omia turhautumiaan naisiin, jotka eivät ole tehneet heille mitään.

Äänestä
  • Eihän naisia oikeasti edes voi loukata meidän vallitsevassa kulttuurissamme joka arvostaa mahdollisimman paljoa nussimista mahdollisimman monen kanssa, sillä tätähän kaikki naisemme pääsevät harrastaman ja myös harrastavat niin kauan kuin vaan vähänkin nuussittavaksi kelpaavat, veiläpä ne kaikkein rumemmatkin naisemme pääsevät vähintäänkin satunnaisnussittaviksi ja vakiipantaviksikin. Sitten kun ei enää kelvata nussittavaksi niin tullaan tällaisille palstoille parhaan kykynsä mukaan herjaamaan miehiä jotka ovat olleet hyvin paljon kokonaan syrjässä näistä kuvioista ja jotka siksi jo lähtökohtaisesti ovat halveksittuja vallitsevan kulttuurimme mukaan.

    Äänestä

Tällä palstalla on paljon pahoja miehiä, jotka nauttivat kun saavat loukata naisia. Täällä nämä miehet saavat purkaa omia turhautumiaan naisiin, jotka eivät ole tehneet heille mitään.

Äänestä

Näin on purkavat pettymyksiään miehiin joiden kanssa ovat olleet ja jotka eivät heitä kuitenkaan ole huolineet sen enempää kuin mitä aikansa ovat nussineet ja sitten jättäneet. Ja purkavat sitten näitä pettymyksiään miehiin joilla ei ole ainuttakaan elämänsä naista ollut eikä paljon mitänkään naisia tai muutakaan seuraa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


surullinen tyyppi kirjoitti:

Tällä palstalla on paljon pahoja naisia, jotka nauttivat kun saavat loukata miehiä. Täällä nämä naiset saavat purkaa omia turhautumiaan miehiin, jotka eivät ole tehneet heille mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu