KATON SISÄVERHOUS PUTOILEE,ONKO MUILLA SAMAA?PYSYY HETKEN KUN PAINELEE TAKAISIN,MUTTA KOHTA TAAS "VALUU" KESKELTÄ.
Vastaukset 3
- jokke__pappa
ota yhteyttä tsekkeihin skodan tehtaan aspaan, saat paremman palvelun kun suomessa skoda edustajilla, ymmärtävät saksaa ja englantia, ja kohtelu on kunnioittavaa ja fiksua, olet HERR tai FRAU/Fräulein, täällä suomessa olet "sä" tai "sää".
ja saat asiasi hoidettua kuntoon - ja liimaa paikalleen
Ei se siemenestä ole kasvanut tämä kattopahvi, ihmiset sen on koneiden kanssa tehneet. Ja jos ei muu auta, niin vaikka vanhasta Ladasta apua kattoverhoukseen, eli Ladasta kaaret ja kikkeet, verhoomosta uusi kattorätti mittojen mukaan ja asentaen paikoilleen, kun kerta olet täällä museovehkeiden palstalla, niin homma hoituu näinkin. Itse olen tehnyt monet kattoverhoukset autoihin.
- onneton skodisti -
samanlaista löytyy täältäkin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571470Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568