tähän päivään. Olen 34v mies. Ok näköinen ja tuttavien mielestä unelma-mies.
Kiinnostaville naisille laittanut viestejä mutta EIVÄT VIITSI vastata. Kaikki näistä naisista on todellakin kiinnostanut ja heidän kriteerit olen täyttänyt.
Olen koittanut jälkikäteen vielä udella että miksi ei vaivauduta vastaamaan, niin ei mitään..
Olisi ollut paljon rakkautta tarjolla mutta kun ei kelpaa niin ei voi mitään.
TSAU!
Kiinnostaville naisille laittanut viestejä mutta EIVÄT VIITSI vastata. Kaikki näistä naisista on todellakin kiinnostanut ja heidän kriteerit olen täyttänyt.
Olen koittanut jälkikäteen vielä udella että miksi ei vaivauduta vastaamaan, niin ei mitään..
Olisi ollut paljon rakkautta tarjolla mutta kun ei kelpaa niin ei voi mitään.
TSAU!
Vastaukset 12
Vanhimmat
tää on netti vaan...kukaan ikina koskaan ei pysty netin välityksellä antamaan täydellistä kuvaa itsestään ja vaikka itse olet ollut naisista todellakin kiinnostunut, niin he eivät ole olleet riittävän kiinnostuneita sinusta.Se mikä itselle on ok-näköinen ja tuttavien mielestä unelmamies saattaa olla että naiselle olet ihan tavallinen mies vaan.Live-elämässä sulla on paremmat mahdollisuudet noilla samoilla ominaisuuksilla, joten älä lannistu...tsau,tsau vaan!
"Kaikki näistä naisista on todellakin kiinnostanut ja heidän kriteerit olen täyttänyt."
Ja mistäköhän tiedät, että täytät näiden naisten mies kriteerit??? Vai vain oletat? Todennäköisesti et täytä niitä heidän mielestään vaikka omasta mielestä täytätkin ja se, että tuttavat, sukulaiset, äidit, isät sanovat oman pojan tai ystävän/tuttavan olevan unelmamies, niin se ei tarkoita että olisit jokaisen naisen unelmamies.
että se mitä naiset on KIRJOITTANUT KRITEEREIKSEEN niin ne olen täyttänyt! Usein vieläpä samat mielenkiinnon kohteet myös.
Ps. Mulla on aina ollut ns. kauniita naisia, joten tiedän kyllä että olen ok-näköinen ja edelleenkin se unelma-mies ;)
Ei se sun ulkonäkös ole kaikkien mieleen vaikka naapurin Riitan mieleen ehkä onkin ;) ja jokaisella on omat kriteerinsä miesten suhteen joten ei tässä mitään pilkkua viilata, eikä kannata olettaa profiilien teksteistä että jos pidätte molemmat suklaajädestä, että se olisi teidät yhdistävä tekijä.
Sun kannattaa vaan kuule hyväksyä se, ettet vaan ollut niiden naisten mieleen, vaikka itsesi mielestä oletkin se unelma naisille.
narsua nyt kukaan huoli..
Ei ainakaan tuolta suomi24 treffi puolelta löydä ketään, naiset on niin nirppanokkia siellä.Etsivät vain sitä täydellistä tummaa ja urheilullista miestä.Valitettavasti ei niitä kaikille riitä.. Sorry naiset
..alfa-karju pyörittää sitä valtavaa naisten armeijaa, mä luulen. Tavismiehillä ei ole mitään tsäänssejä löytää netistä seuraa.
... väliäkään jos tavis "ei löydä" netistä seuraa? Mulle tämä nettideittailu on vähän samalla tasolle asetettua sporttitoimintaa kun joku yliopiston suoritus kirjekurssilla.
Eihän tällänen nyt "globaalilla" tasolla onnistu, kenties jollain sattuman kaupan kanssa.
Tää on sama on kuuin ostais "porsaan säkissä", ja mitä kirjaimellisemmin sitä itseään.
päivää teitä "netti-tohtoreita" ;) Te ootte varmaan kaikki tosi viisaita LOL
Eläpäs anna periksi. Netissä vain roikkuu, niin paljon petetyiksi tulleita, että on tietysti olemassa vaara.
Käydä samoin.
tätä "keskustelu" palstaa kun ei tunnu olevan muita kirjoittajia kuin provosoivia murrosikäisiä.. Ei ihme että suomessa vain murjotetaan eikä oikeassa elämässä saada kontakteja aikaiseksi kun kaikki vain vihaa toisiaan ja ollaan kateellisia.
Baareissa sitten ollaan kännissä niin olevinaan mutta selvinpäin jos joku yrittää kontaktia niin saa murhaavan katseen takaisin.
Muutan paperini köpikseen sano masa ;)
persuksista koko touhu..