Ajatteletko

muita palstalaisia ollessasi muualla kuin netin äärellä?

Hähä! :D
5209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Luin aamulla palstaa, se antoi potkua takamuksille ja virtaa koko päiväksi.

Äänestä
  • mikä nainen sinä muka olet?

    Äänestä


.

niin Syvällä ei tässä idiotismissa voi olla ilmoisna ikänä

.

Äänestä
  • *

    muutakin tekemistä ettei jouda kaikkia ajattelemaan.


    *

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vili. kirjoitti:

muita palstalaisia ollessasi muualla kuin netin äärellä?

Hähä! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu