löllöreidet!!

oon muuten ihan normaalipainoinen mutta mua häiritsee mun hyllyvät reidet. osaisko kukaan antaa tehokasta jumppa ohjetta mitä voisin tehdä kotona? kiiitos
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos kyse on läskistä, et voi sitä mitenkään paikallisesti polttaa pois. ei siis auta muu kuin laihduttaa ja toivoa, että se läski alkaa lähteä myös reisistä.

Äänestä

suosittelen lämpimästi Callaneticsiä, muokkaa reidet todella nopeeta. Oletan siis et oot nainen!
muokkaa calla muuten koko vartalon tosi nopeeta. Onnea yritykseen! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pois- kirjoitti:

oon muuten ihan normaalipainoinen mutta mua häiritsee mun hyllyvät reidet. osaisko kukaan antaa tehokasta jumppa ohjetta mitä voisin tehdä kotona? kiiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu