HYI HYI

Pettäjä ja kakkonen ovat sairaita ja heidän takiaan sairastuu ykkönenkin.
4386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samaa mieltä olen!!!!!!!!!

Äänestä

Aivan samaa mieltä. Ei mitään selkärankaa kummallakaan.

Äänestä

Ykkönen pitää itsestään hyvää huolta ottamalla eron sairaasta pettäjäpuolisostaan.
Jos maallinen mammona menee terveyden edelle, niin voi voi. Ja on sen jälkeen turha täällä tai muuallakaan huudella ja syytellä ketään tai mitaan muuta kuin ihan itseensä.

Äänestä
  • Aivan niin olen samaa mieltä kanssasi, miksi olla sairaan pettäjän kanssa kun elämässä on mahdollisuuksia parempaakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ximbra kirjoitti:

Pettäjä ja kakkonen ovat sairaita ja heidän takiaan sairastuu ykkönenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu