Olen rakastunut lähikirjaston hieman pulleaan kirjastotätiin. Luulen, että hän on vanhapiika. Täti on ujo. Mikä olisi paras tapa lähestyä häntä?
Olen miettinyt kirjeen kirjoittamista, mutta huolestuttaa se, jos en osaa kirjoittaa riittävän hyvää kieltä. Hän on kuitenkin kirjallisesti sivistynyt nainen ja minä tällainen pojankloppi.
Olen miettinyt kirjeen kirjoittamista, mutta huolestuttaa se, jos en osaa kirjoittaa riittävän hyvää kieltä. Hän on kuitenkin kirjallisesti sivistynyt nainen ja minä tällainen pojankloppi.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Kirjoita toki! Vaikka saisit pakit, olet sentään yrittänyt ja yhtä kokemusta rikkaampi. Kuule. Minusta tuntuu, että sinä olet vain ujo ja epävarma ja siksi hermoilet.
Älä kielestä huoli. Kun sanat tulevat sydämestä, ne tulevat oikein!
Gjakfjsuahdhasfhdlslldfhsjk jhskugdfkafljfla jusdlfseldhaelgfsdklhö, wjflsdfl eujdnfune udjenjdj ujkdjdbdkden oglrhifmdne idffjedmikwe deufjennckdjdjekndjse idkdkidehdnjejjdje. Haghdjie hskhfasldfsl eu skdjlfhls usiudhjdufiufdnd; difdyddkdfdidd uidysidsidso sofuslfl shfllslfsls. Kzzxgdkag slfyslyfly Dfisdlfhskgfsdksdkf, gsdkgfsdk fsdkgf ksgfksdgfsdk gfsfjk sfkg, f gdhkgfdksgfksdgfks ksdhgfsdukf gksdgfksdgfdks: Jkgfd fkvöekfvhleifgoehdodval ihgidfheofhfda fieodfhödhlaf. Sh faö filfseoöfhwelfrh ailfhasifha fcsdukg fishcfasugfl:
1. Ghosdgsghf sd yfgfisdg yfsgfisgi, syf usgfsiudy Fsiyf Hjgfkdsgv hduksgfsdugf cihyfsdioh.
2. Ghjdjvfoxdfpd foysdoigfsdiofy s 18. dugfdsfoudsgf fuiodsgfodgfosd Fohgfosigfos sdfsdiogfo.
3. Jufdpfyusdpfu hkdgfsdkg gfksdufdgf sdihdgfdgf, fgdsuifgsdof.
4. Wwfgafuhsiofheihfoeuh dhsfweghiofhlf eufseghofugwghflhslf fefutefhweogfseogfsgfsg.
5. Eefiehdfohdfadghaslgflgfseiriehikfhsiofhai, Fhsiefhlhlsfhi 9 ehflsdhheifhfshihweifh.
sinun pitäisi rauhoittua.
Jos tämän palstan miesten mielipiteet antavat sinulle noin paljon energiaa niin toivottavasti voi kanavoida sitä muuallakin. Sillä kaikki me miehet loppujen lopuksu ajattelemme kuten Suuri isä ja älymies23, mutta emme vain kehtaa sanoa sitä omalla nimellämme, koska näillä asenteilla ei saa pillureikää.
Jos saan kirjastotädin, paranen enkä enää käytä energiaani täällä kirjoitteluun.
että olet joutunut psykoosiin tai naiselliseen hysteriaan oikean älymies23:n nokkeluuden edessä.
Me kaikki näemme että olet joko ruma ATN tai alistunut pillunnuolija joten voit lopettaa palstalle floodauksen.
Kuka sinä? Mikä minä?
Hysteerisellä naisella ei tee mitään.
Se nainen teki muhun vaikutuksen. Et tiedäkään! Se katse, kun hän ojensi varaamani kirjat. Kun maailma pysähtyi ja oli siinä, juuri siinä, hetken, ikuisuus siinä, vain me kaksi...
Et tiedä, mitä rakkaus on.
markkina-arvoon vaikuta hänen hysteerisyytensä vaan hänen ulkonäkönsä ja monenko miehen nussima hän on.
Äääääää. Tuo on trolli.
Hysteeriset naiset ovat ihania. Niin aitoja ja tunteellisia!
En tykkää heistä. Ovat rumia ja inhoittavia. Munani lakkaa seisomasta heitä kuunnellessani.
Tuo oli tuhmasti sanottu.
Jos tilanne on tosi niin nainen on kyllä mitä todennäköisemmin ollut jo monen miehen nusssittavana vaikka ei tällä hetkellä varattu olisikaan.
Ei se minua haittaa.
Voihan sitä tietenkin nussia jyystää jos onnistuu sen iskemään, mutta miksikään elämäsi naiseksi hänestä tuskin on. Kyllä meidän oloissamme minkään hyvän naisen löytäminen ja saaminen käy todella vaikeaksi miehelle yli kaksikymppisenä, jos ei sellaista siihen mennessä ole tullut hankituksi.
Sopii hyvin elämäni naiseksi. Olen mies enkä hiiri enää.
Luulen, että nainen johon olet rakastunut on hysteerinen tai sitten jokin naiseksi pukeutunut pillunnuolija. Tod. näk. hän on myös psykoosissa eikä sellaisella naisella tee mitään.
Älä kirjoita kirjettä. Tule järkiisi ja ala kirjoitella täällä taas juttuja mistä me muutkin miehet tykätään. Nyt täällä vaan terrorisoivat jotkin rumat akat tätä palstaa eik¨ä järjen ääni pääse kuuluviin.
Minä tiedän totuuden, olenhan 40 pillun mies.
Tyismksfldl järki käteen akdld 40 pillun m ies . on akdaocö.ajm homo cjsiasdla.ldmd valepuvussa. sjdikalaldmcjc edustaa jsaikdlcm naisvihaa. jmdikcs monen nais4en käyttämä jc ksld,lc ns mieslutka. dnsdllcd todennäköisesti sjcf,kslalcd homo.
40 pildeä... ATM:llä! Salli mun nauraaaaaaaa
Mutta mun työtön ATM on miesten mies! Ja hän on ihan pian jo YLI 40 pilden mies - ja vain yhden pullukan naisen kanssa kaikki se!
Äääääääää. Toin on FEIKKI. Kyllä mä mun isin tunnen.
kerrankin mummo kirjoitat asiallisesti, tätä vauhtia voin jättää palstan.
Vielä kun korvaat sanan nainen sanalla huora niin työni on tehty täällä. Jos siis nainen on yli yhden miehen nussima.
Pullukoilla naisilla tekee vaikka mitä ;D
Pese suusi saippualla, mokomakin huorimus. Ei saa käyttää tuollaista kieltä hienojen naisten seurassa. Hyi hyi nurkkaan häpeämään. Tai kaappaan sinut tissieni väliin ja annan pempulle piiskaa oikein tädin kädestä.
mä äsken sanonut sulle jotain nainen sanan korvaamisesta? Yritä uudestaan.
Hei ap! Muista rakkaus! Se on kaikkein suurin. Suurempi kuin kukaan feikki tai feikin feikki tai feikin feikin feikki täällä!
Kirjastotätisi on kukka, joka odottaa sinua avautuakseen täyteen värikkyyteensä ja tuoksuunsa...
haluuuu piiiskaaa haluuuuu piiiiskaa kans haluuuu piiiskaaa
HALUUUUUUUUUUUUUUUUUU
ETTEKSTE TAJUU????!!!!
Näin?
Miksi kirjoittelet täällä nimimerkilläni kun varsin hyvin tiedät että rakastan kokeneita naisia yli kaiken. Ajattelen heitä päivät pitkät, en saa hetken rauhaa haaveiltani.
Oletko epävarma seksuaalisesta suuntautumisestasi sekä kyvykkyydestäsi?
Minä haluan kokeneen naisen, sillä tiedän että kykenen tyydyttämään heidät. Minä en ole mikään pienikokoinen mies, vertailu ei siis minua haittaa, taitaapa katkarapu pilkistää sepaluksestasi ja kutistua entisestään kokeneen, itsevarman ja halukkaan naisen edessä.
Minua ei naiset pelota, eikä naisen ylitsevuotava seksuaalisuus. Olen saamamies, antavainen rakastaja, yksikään nainen ei jää kylmäksi kanssani.
Hän on skfcicfvjnsmf pedofiili cjskdfcmkc ms on skdfosof hän mies jcdkslclc jollaa dkskcjnms eio tee jcskscl vs,k mitään. Voidaan asyöttää dkskfc kaloille.
Hänellä dlkckc kuppi cfskcfksd pahemmin nurin kuin trolleilla. :)
Olet cddmkxskc astunut valoon dkskc pillun mies!
up