ihastus

tarviin apua asian kertomisestä tytölle jonka olen tuntenut viimeksi joskus ala-aste ajoilla, olimme silloin hyvät ystävät ja nyt on ongelmana se että hän on muuttanut toiselle paikkakunnalle, en kestä tän jutun kanssa jos en saa jotenkin kerrottua sitä sille
21072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sori en tiiä onko tää oikeessa paikassa mutta ihan sama

Äänestä

Kun kerran ent koulukaveri on, niin varmaan voit hänelle soittaa ja jutella, kysyä kuulumisia ja sanoa, että olis kiva nähdä, voitasko tavata.
mitä suotta arkailet! Ei kysyvä tieltä eksy ja asia selviää, kun ottaa selvää siitä.
Onnea siinulle.
T eräs nainen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


todella kirjoitti:

tarviin apua asian kertomisestä tytölle jonka olen tuntenut viimeksi joskus ala-aste ajoilla, olimme silloin hyvät ystävät ja nyt on ongelmana se että hän on muuttanut toiselle paikkakunnalle, en kestä tän jutun kanssa jos en saa jotenkin kerrottua sitä sille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu