Onko parturi

ainut paikka missä me miehet saamme edullisempaa palvelua kuin ämmät?
7149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hoplaa!

Äänestä
  • typy?

    Olen raavas arabimies.

    Äänestä

  • sessamine kirjoitti:

    typy?

    Olen raavas arabimies.

    jota vaivaa SUURUUDENHULLUUS

    Äänestä

  • sessamine kirjoitti:

    typy?

    Olen raavas arabimies.

    jolla ´SUURUUDENHULLUUS

    Äänestä

sillä ämmillä on mahdollisuus olla käymättä kampaajalla laisinkaan. Pitkä tukka mikä pitkä tukka.

Tosin joku avulias voi aina kotivärjätä sen, jos pitää olla samanlainen kuin eksällä.

Äänestä
  • On miehilläkin. Olisitpa nähnyt mun "neljä vuotta ilman parturia" parran- ja hiustenkasvatuskauden.

    Äänestä

itse olen leikannut hiukseni aina..
ja leikkaan muittenkin hiuksia(pikkuperheeni)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sessamine kirjoitti:

ainut paikka missä me miehet saamme edullisempaa palvelua kuin ämmät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu