Relan naimapuuhat

Ketä kiinnostaa onnitella relaa?

Hähä! :D
3169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuten pomoni aikoinaan raskaaksi tultuani, että pitäisikö onnitella?

Äänestä

Tottakai onnitellaan.

Äänestä

oikeasti mua alkaa kiihottaa jo tavisten perheseksi.

ÄLKÄÄ KILTIT ENÄÄ TEHKÖ NÄIT SEKSIIN LIITTYVIÄ ALOITUKSIA MÄ SEKOAN!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vili. kirjoitti:

Ketä kiinnostaa onnitella relaa?

Hähä! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu