...ihan syvältä! Mikään ei ole inhottavampaa kuin kuunnella joittenkin määintää (jotka suurella todennäköisyydellä) ovat vielä humalassa!
Karaoke on...
4
436
Vastaukset
- halavattu
sitä pakottaa kuuntelemaan?
Herranjumala, voiko olla mahdollista että joku olis ravintelissa humalassa!- ulosheittäjä-82
juu tottakai on humalassa!!, mutta vanhaan "hyvään" aikaan siis ennen räkäokea, portsari sentään poisti sellaisen asiakkaan joka humalassa alkoi ravintolatiloissa laulamaan ja näin häiritsemään muita asiakkaina olevia "sivistenyitä" juoppoja!
- lateri1
Taidat olla tyypillinen suomalainen tosikko joka ei ymmärrä hauskan pidosta mitään. Älä ressaaaaaa..... . Mä ite olin vitosen laulaja koulussa ei voinu vähempi kiinnostaa se homma, alkuun kyllä kaveri sano että onko pakko kuunnella, mutta nyt ne jopa kehuu joskus.Ihminen oppii vaikka mitä jos oikeen haluaa. Musta karaoke on tosi hieno asia ei tarvi baareissa katella läheskään niin paljon niitä pöydässä örveltäviä kun on säpinää karaokelavalla. Yritä sääki!
- alöfjsjilf
musta karaoke???? missä???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302239- 371629
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510