Palkka...

Tulot:

2200 e/kk palkka päivätyöstä (verojen jälkeen)
500 e/kk vuokratulot
400 e/kk sivutulot yötöistä

Yhteensä: 3100 e/kk

Repikää siitä
3256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitähän tässä oli repimistä? Mä saan nettona enemmän työstä jonka työaikan on 8-16 eikä tartte tehdä yötöitä. Tohon lisäksi vuokratuloja (netto 620 e/kk)

Äänestä
  • Niin varmaan juu, älä valehtele!

    Äänestä

Hehheh! "Sivutulot yötöistä"...hehheh!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pahan pappi.-, kirjoitti:

Tulot:

2200 e/kk palkka päivätyöstä (verojen jälkeen)
500 e/kk vuokratulot
400 e/kk sivutulot yötöistä

Yhteensä: 3100 e/kk

Repikää siitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu