Onko feikki?
Kenen nikki on Quiterie?
niin?
18538
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
...ihan hänen omansa. Muuten, mitä helvettiä tarkoittaa feikki? Pitääkö tänne ilmoittaa sosiaaliturvatunnus vai mitä? Eikö pointtina olekaan kirjoittaa nimimerkillä?
Eikö pointtina olekaan kirjoittaa nimimerkillä?
Kaksi nikkiä on, joista toinen ei kiinnosta ketään ja toinen kiinnostaa näköjään kestotilauksena. Mitä väliä? Miksi hermostuttaa?
Kyseinen "henkilö" on tunnettu multinikki.
tuuli >>> PYHÄN HENGEN TUULI.. Joo ja on tosi tunnettu palstoilla.
tuo näyttää olevan.
Mistä sen tietää kuka on mitäkin?
Olet palstan femuperäaukko. Kuka tahansa nainen on parempi. Jonkun verran naisia tuntevana ja parisuhteissakin olleena, tämä on minun nöyrä mielipiteeni.
olen aikas harvakseen tällä palstalla vieraillut ;)
Ja sinä olet tietävinäs kuka olen tai mikä olen.
Juokses pentu peseen korvantakuset.
Ja vainoharhaile kun tiedät paremmin!
Puhu sitten kun olet edes tutustunut!
"Naisen iltapuvun sivutaskusta löytyi lappu jossa luki mariamania ja salasana. Se avasi tutkijoille uuden portaalin ja miettimisen mihin nimi ja salasana voisivat viitata. Tapaturma, sanoi oikeuslääkäri. Murha, sanoi toinen rikostutkija pyöritellen kädessään salaperäistä lappua".
toi mariamania vierailee galleriassani miltei joka päivä.
En voi käsittää miks sillä koskaan ei ole viestiä jättänyt, silti näkyy ihmisellä kiinnostavan, mikä sitä en tiedä?
Missä olit silloin kun järkeä jaettiin?
olitko sä vessassa? Missä sä oot? Mä oon kännissä.
Olitko taputtelemassa hiekkakakkoja leikkikentäälää?
Sori oli pakko.
tuuli >>> PYHÄN HENGEN TUULI.. Joo ja on tosi tunnettu palstoilla.
tuttu.
Kuva vaan oli nätti, siks sitä kommentoin kun oli tuos viestissä
Ihmetyttää miks ihminen kulkee vieraiden ihmisten galleriois ja jollei ole asiaa niin kai tarkoitus on vakoilu, mut miks?
Olen vieraillut galleriassasi tasan yhden kerran, eli sen jälkeen, kun sinä olit vieraillut ensin minun galleriassa. Mut ehkä meissä on se ero, että mä en kiinnitä tuommosiin pikkuasioihin huomiota varsinkaan, jos olen asiakseni tehnyt julkisen gallerian :)
Sillä merkitystä täällä?
Q