Punapäät on seksikkämipiä!

Rakastan punapäitä. Villejä ja seksikkäitä. En katso edes muita!
4484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No, purkkivärjättyjä punapäitä sinulle Suomessa ainakin riittää.

Äänestä
  • Jostain syystä tuo on ikuinen "muoti"villitys Suomessa. Varsinkin kaikki deittipalstat ja lähiöräkälät on vähintään puolillaan näitä tee-se-itse Tarja Halosia.

    Äänestä

..blondi josta et ole kiinnostunut, ni värjää hiuksensa punaisiksi, niin hän muuttuu sitten jotenkin taianomaisesti "villiksi ja seksikkääksi"?! XD Voe luoja sentään... X)

Äänestä
  • Olen punertavat hiukset (pitkähköt sellaset) omistava nainen..ja ne eivät ole kirkkaanpunaiset vaan ruskeaan vivahtavat.oisko mahonginpunaisnen oikea sana? Kyllä mun hiuksia on miehet ja naisetkin kehuneet ja itse olen kehunut vaaleahiuksisia..nykyään nen blonditkin ovat purkkiblondeja-albiinoita ei juurikaan näe...Naiset saa värjätä hiuksiaan siinä missä miehetkin..nykymiehillä mm raitoja ja väriä hiuksissaan...Jos jonkun mielestä vaalea tai punapää,brunette yms on seksikäs niin kauneus on katsojan silmissä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


redhead101001 kirjoitti:

Rakastan punapäitä. Villejä ja seksikkäitä. En katso edes muita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu