Katsos kun en välttämättä pystyisi vielä muuta antamaan.
(miehelle)
Riittäskö sulle
12
1696
Vastaukset
- sketsiiiiiiiiiiiii
Pano piristää pakkasiltaa=PPP
Kulli Kovana Kohtuun=KKK
HÄHÄ- ...
Aina siihen saakka, kunnes siittiöitä aletaan tuottaa keinotekoisesti, munaa tarvitaan esimerkiksi uusien lesbojen tekemiseen.
Eri asia on sitten se, tarvitsevatko kaikki naiset munaa seksuaaliseen nautintoon. - kohtuun kohtuun
Opettelepa vähän anatopiaa toope!
- twotn
Kyllä se ehkä riitäisi aluksi:-)
- eräsjokujostain
nyt vastaan kuin vastaisin eräälle, niin kyllä se käy, jos ei muuta, tai siis muuta ainakaan alkuun.
Monelle hyvä seksi on tärkeää parisuhteessa ja en ajattele että on väärää tapaa koittaa päästä alkuun.
Ja sun kohdalla pitää sanoa että alkuun jotenkin haluan päästä, vaikka sitten näin.
Pitää kuitenkin sanoa ettei pelkkä seksi ole ollut pelkästään mielessä, vaan sussa on jotain
muutakin mielyttävää.
Kenellekköhän meni?- pumpulikukka
Voi kun olis mennyt mulle, ja yhdeltä tietyltä. No mut onneks mä voin kysyä sitä vaikka suoraan in real life... ;)
- eräsjokujostain
pumpulikukka kirjoitti:
Voi kun olis mennyt mulle, ja yhdeltä tietyltä. No mut onneks mä voin kysyä sitä vaikka suoraan in real life... ;)
usko että meni.
Pitää lopettaa tää kirjoittelu.
Meidän "välit" meni jo, minun syystä, paluuta tuskin on.
Vituttaa!!!!!!!!!!!!!!!!!
- voisi olla
meidän tapauksessa ideaalinen tapa laittaa tuttavuus alulle. Molemmat haluamme toisiamme seksuaalisesti, mutta olemme tunteiden tasolla vielä epävarmoja sitoutumisen kannalta, vaikka rakkautta ja henkistä yhteyttä todella paljon onkin.
- fram och tillbaka
tunteettomana koneena. joka mekaanisesti poukkoilee edestakaisin? Yksinkertaista ja varmasti sen takia toimivaa- hetken. Sitten vain seuraavalle kukalle. Muistuttaa vahvasti eläimellistä lisääntymisrituaalia. Sitä se onkin. Kenelle riittää, kenelle ei- tasan menevät onnenlahjat.
- Yritän miettiä
riittäisikö se...mutta toimisko tollanen ihmisten välillä jotka rakastaa toisiaan.
Musta tuntuu, että erossa oleminen olisi vielä vaikeampaa, jos seksi astuisi kuvaan mukaan.
Vaikka haluaa, himoitsee ja rakastaa. Ehkä kuitenkin voi olla parempi odottaa, vaikka sekin sattuu. - (naiselta)
Ei ole multa eräälle m:lle. Vaikka asiasta ollaankin puhuttu...siis seksistä. Kantani on edelleen sama. Haluan mutta se ei vaan käy. Mä liitän siihen touhuun tunteet mukaan, ja niitähän on jo. Liikun nyt niin vieraalla maalla, en osaa yhtään sanoa miten siitä eteenpäin "jos.." Susta en tiedä, mulle tämä kaikki on ainutlaatuista ja uutta, ennenkokematonta.
Elä nää unta. Ei tosiaakaan riitä, tai se ei ole OIKEAA SEURUETLUA.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1166810Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam454498Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk723657Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,272624Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni282391Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t221876Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan
Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei1981378Martinan prinsessahäät peruuntui
Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.3191194Vakavasti psyykkisesti sairas on pakkohoidossa - Ja asuu silti kotona
Miten käy, kun vakavasti psyykkisesti sairas "hoidetaan" kotona? Norjassa psyykkisesti sairaiden vuodepaikkojen määrä on361001- 88858