Oottako työ etuveto-

vai takaveto-immeisiä? Perustella pittee jossei muuta ni minkä taattoo.
5146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vajaavetoiset pitäisi lailla kieltää.

Äänestä

.

molemmilla kyllä pärjää kun ottaa olosuhteet huomioon

.

Äänestä

Taka

Äänestä

pitäisinenemmän takavetoisesta, etuvetoisella kuitenkin ajelen

Äänestä

takavetoinen, ihanaa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


resu-ukko kirjoitti:

vai takaveto-immeisiä? Perustella pittee jossei muuta ni minkä taattoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu