Nyt tämä sospummi menee takaisin nukkumaan

Tuli sätättyä koko aamu ja kun ei ole enään töitä sillä ne tekee hämärät slaavit 4euroa/timma niin minulla sossupummina olo senkuin jatkuu.
Laitan koreasti päätäni tyynylle ja alan kuorsaamaan!
Menkää jo siitä töihin saakeli!
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvvöö yötä sulle nuku hyvin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuli Väsy kirjoitti:

Tuli sätättyä koko aamu ja kun ei ole enään töitä sillä ne tekee hämärät slaavit 4euroa/timma niin minulla sossupummina olo senkuin jatkuu.
Laitan koreasti päätäni tyynylle ja alan kuorsaamaan!
Menkää jo siitä töihin saakeli!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu