Valitettavasti ei asua Suomessa, mutta Youtubesta ainakin kiva katsella. Vaikuttaa kauniilta ja sopivan kuuliaiselta ja hiljaiselta naiselta. Ihana!
http://www.youtube.com/watch?v=kib05Ip6GSo
http://www.youtube.com/watch?v=kib05Ip6GSo
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niin vielä kaikille niille lössähtäneillä ja kauneutensa menettäneille tätsyköille, joilla tuntuu kielen päässä se p-sana jolla miehiä nykyään tuomitaan ihan aiheettomista jutuista. Tsekatkaapa rumat vanhat ämmät tämä linkki ennen kuin alatte syyttämään http://en.wikipedia.org/wiki/Magibon
mä olen löytänyt ihannenaiseni jo 10 vuotta sitten ja hän olisi tää http://thesalmahayek.com/gallery.asp?ImageID=1212&Salma-Hayek-in-X-
Mikä estää sinua muuttamasta hänen lähelleen. Sinähän nimittäin hyvin tiedät, että me suomalaiset naiset olemme rumia, katkeria, läskejä, varmaankin myös tyhmiä, lutkia, juoppoja.. Ja listaahan voitkin itse jatkaa. Videon naisessa ei varmaankaan ole yhtään huonoa puolta:)