HURRIGANES

Suomen kaikkien aikojen paras bändi
Get on !
5332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä näin on!

Äänestä

melkein paras..ei ihan

Äänestä

Ois makeeta kun saatais Remu pressaksi. Nyt se on vain pikkumooses Porvoossa. Siinä on ainesta. Ei se kyllä lukea osaa mutta esiintyä!

Äänestä

Lähelle vetää mut ei sentäs paras...mut onnex sellanenki bändi pölähti keskuuteemme...

Äänestä

Hurriganes ei kuole koskaan! Siinä on yksi
mahtavimmista bändeistä tosiaan. Rok rok!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jari kirjoitti:

Suomen kaikkien aikojen paras bändi
Get on !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu