www.korulinkki.fi myy nyt kohokuviopaloja eurolla ja glitter-paloja 3 eurolla!! Niillä ei ole minimitilausmääriä, mutta noiden halvempien palojen kanssa pitää tilata joku muu tuote (esim. ranneke 6 €).
Korupaloja Nominationiin alk. 1 €
6
569
Vastaukset
- Tintti31
Kiitos vinkistä! Just niistä glitter-paloista oon haaveillut :)
- Mauu3
Tilasin korulinkistä sellaiset tassu kohokuviopalat ja musta-valkoisen kissan niiden keskelle. Tuli tosi söpö ja makso 8 €!
- Hauhauhau
Mä olen ostanut palakoruni aina http://www.korujenmaailma.fi verkkokaupasta ja olen ollut todella tyytyväinen. Asiakaspalvelu on tosi hyvää ja valikoima on todella iso. Extrana suomenkieliset palat joita muilla en ole nähnyt.
- nomination<3
Kuinka pian teille on korulinkistä ne palat postilaatikkoon tupsahtanut?
- pikana tulee
En oo tilannuut Korulinkistä mutta Korujenmaailmasta korut on tullut parissa päivässä. Tuli ykköspostissa ja oli kiva kun tuli nopeesti:)
- nomari
Korulinkistä on tullut parissa päivässä kirjekuoressa kotiin. Niillä on tosi iso valikoima ja usein kaikkia uutuustuotteita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1911330
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138893- 85842
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?51730Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t252622Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä311597Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55579- 53574
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7570