haittaako teitä miehiä jos nainen on pikkaisen pervo? itse olen vähän, mutta kertokaa mielipiteenne. :)
Saako nainen olla pervo?
paspattii
112795
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mun naisen täytyykin olla pikkuisen pervo, muuten ei kemiat kohtaa.
Saa olla, sellanen kiva pikkutuhma pervoilijatar, mutta ei mikään
pissa-kakkaleikkejä harrastava ääliö-idiootti pervojen pervo.
Pikkutuhmat pervoilijattaret saa ainakin mut käymään kuumana.
hyvä. :) sitten en vaivaudu eroon pienestä pervoudestani.. ;)
Haluaisin naisen joka antaa rassata joka aukkoa huolella ja leikkiä eritteillä.
Ei pikkutuhma pervoilu haittaisi yhtään naisessa. Oikeastaan tod. ihkua.
Hyvä puoli se on ehdottomasti. Se mikä on huvittavaa on se että jopa pornossa naiset on aika pervon vastakohtia eli eivät suostu tekemään oikein mitään vaikka heille maksetaan siitä :D
Riippuu vähän, mitä tarkoitat tuolla sanalla......
Paras nainen on sellainen joka yllättäen heittäytyy pervoksi. Oman tyttöystävän kanssa on pääosin normaalia seksiä ilman pimeyttä ja peittoa, mutta välillä hän saattaa iskeä silmää ja ottaa hymyillen lastit kasvoilleen. Tätä kun ei tapahdu päivittäin,niin pitää mukavasti suhteen virkeänä.
Naisen PITÄÄ olla jonki verran pervo että sitä jaksaa yhtä iltaa pidemmälle kattoa. Pervouskin on jokseenki suhteellista.
Riippuu täysin siitä mitä tuolla termillä "pervo" tarkoitetaan.
Jos se viittaa seksuaalisesti aktiiviseen ja kokeilunhaluiseen naiseen, ni se on erittäin iso plussa...mutta jos se esim viittaa lapsiin ja/tai eläimiin sekaantumiseen, ni häkki heilahtaa.
"Pervo" on aika laaja käsite ja osa ihmisistä ottaa sen pelkästään negatiivisena.
Itse olen kuulemma "sopivasti rietas"...