tarvitsetko vielä hoitajaa kesäksi?

Jos joku on vielä vailla luotettavaa, iloista ja kokemuksen omaavaa lastenhoitajaa kesäksi Helsingistä tai pääkaupunkiseudulta joko kokopäiväisesti tai keikkeluontoisesti, niin täältä löytyy sellainen. Ikäni on 18v.

pikaiset yhteydenotot:
[email protected]
1239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei Julia!
Olen kahden lapsen yh-äiti Vantaalta, Rekolanmäeltä ja tarvitsisin aina silloin tällöin lastenhoitajaa meille kotiin hoitamaan 2,5v. poikaa ja 7v. tyttöä.
Sopisiko sinulle tälläinen keikkaluontoinen työ, myöhempään menevissä hoidoissa meillä voi tarvittaessa olla yötä jne.

Ilmoittele...

Marjo Niemi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


julia kirjoitti:

Jos joku on vielä vailla luotettavaa, iloista ja kokemuksen omaavaa lastenhoitajaa kesäksi Helsingistä tai pääkaupunkiseudulta joko kokopäiväisesti tai keikkeluontoisesti, niin täältä löytyy sellainen. Ikäni on 18v.

pikaiset yhteydenotot:
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu