Varmaan tuo Loreal Revitalift voide ei sovi couperoottiselle iholleni,koska mielestäni on hajustettu,epäilen mahtaako ihoni sietää hajusteita,mutta suojaa ja kosteutta kaipaa,jotenkin tuntuu,ettei esim Avenet sovi.Mielipiteitä!
Heips!
Mitä teen
366
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No,eikö kukaan couperosa ihminen tosiaan voi vastata,luulis kokemusta olevan.Kokeilin itse kerran hyvin kyllä kosteutti,toinen juttu sitten voinko minäkään käyttää.Kertokaa meille!
Heh, taitaa olla sama tyyppi kirjottanut molemmat viestit. Kirjotusasusta ja epäselvästä ulosannista päätellen.
Jaahas,olen alkuperäinen kysyjä,enkä ole tuo edellinen,mutta varmaan on aika hankala asia tuo couperosa monellekin,joten toivotaan että asiasta jotain tietävät vastaavat,siis asiallisesti,eikä näitä olemattomia,ei auta yhtään.