haluun miestä

tänään tekis miel vähä sekstata jonkuu komeen uroksen kaa js semmosta vaa löytys täält nastolan suunnalta?????????? olen 21v tumma suht kurvikas
170/55kg
2935
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kelpaako sulle kaljuuntuva lihavahko vanha mies? En ole kamalan komea.

Äänestä

Tänään ei pysty mutta miten olis elokuussa tulen naapuri kuntaan kylään viikox. Olis mukava tavata iltakahvin merkeissä. Mailaa niin jutellaan enemmän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaana 21v kirjoitti:

tänään tekis miel vähä sekstata jonkuu komeen uroksen kaa js semmosta vaa löytys täält nastolan suunnalta?????????? olen 21v tumma suht kurvikas
170/55kg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu