Kyllä oli taas ihana sinun tarjoamasi illallinen ja sen päälle minun tarjoamani "jälkkärit" luonani, Marko!
Sekin sopii mainiosti, että lähdit nautintomme jälkeen rouvan luokse kotiisi loppuyöksi. Vaikka oletkin kultainen, niin kuorsaat.
En ymmärrä, miten joku nainen voi olla niin kylmä sinua kohtaan, kuin vaimosi. Minä olen ihan tulessa! Ehkä on totta, mitä sanoit: suomalainen nainen haluaa vain naimisiin, lapsia ja elättäjän.
Sekin sopii mainiosti, että lähdit nautintomme jälkeen rouvan luokse kotiisi loppuyöksi. Vaikka oletkin kultainen, niin kuorsaat.
En ymmärrä, miten joku nainen voi olla niin kylmä sinua kohtaan, kuin vaimosi. Minä olen ihan tulessa! Ehkä on totta, mitä sanoit: suomalainen nainen haluaa vain naimisiin, lapsia ja elättäjän.
Vastaukset 12
Vanhimmat
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!
Pakko tuottaa sulle pettymys, mutta sellaisia ne Markot on, ihania. Valitettavasti niillä on muitakin, kenen luona käyvät jälkkäriä syömässä. Et kai luullut olevasi ainoa?
Sitäpaitsi Markon vaimo ei ole ollenkaan kylmä ihminen. Kyllä ne keskenäänkin panee. Mutta ei se mitä, jos sillä saa sulta seksiä, että valehtelee, niin hyvä. Ei se paha ole joka vähän narraa vaan se on hölmö joka kaiken uskoo. Mieluummin olisin itse se narraava kuin hölmö.
Kuule Riitta, en tunne Markoa, enkä tunne sinua, mutta sen tiedän ettei sun päässäs ole kaikki aivan kohdallaan.
Oletko koskaan ajatellut itse tätä asiaa, jos et, niin kokeile, uskon että hämmästyt itsekin sitä paskan määrää mikä sielä tukkii sen normaalin ajattelun.
Riitta horo...huono provo::.)))))Vittu miten aikuinen ihminen voi olla aasi.Taitaa ite asias olla 13 vuotiaan kirjoittamaa...mut helvetin hyvät naurut sain:::))))
ole hyvä.
Olihan se ihan OK. olen ollut hieman väsynyt ja kaipaan seksiä, mutta huomasin, että jakorasiasi on varsin löysä. en yleensä välitä asiasta, koska minulle tunne on hyvin tärkeä, mutta sinun kohdallasi joudun valitettavasti kysymään, että oletko tunkenut sinne termospulloa, koska
en löydä muuta f y s i k a a l i s t a selitystä asialle. Unohdit muuten viedä roskat ulos mennessäsi.
Ai, Markon vaimoko se siellä huutelee..? Hukkuiko termospullo "jonnekin"..? Marko valittelikin naapurille postilaatikolla käydessään, että vaimo on piilottanut pilkkireissussa mukana olleen termarin jonnekin... Hih, totta tosiaan, oiva piilo - ei Marko sitä osaa sieltä hakea, sen verran harvoin on viime vuosina käynyt...
Kuule, joo, eiku siis ihan tosi Riitta!
Minä se olin joka kirjoitti ja itsekin tiedät sen.
Sinäkin tiedät, ettei mun vaimo tiedä/aavista asiasta mitään. olihan se ihan OK, mutta ei kiitos enempää. Soitellaan ja jutellaan asiasta. Minulla on sinulle yllättävä, surullinen uutinen, jota en voi kertoa tässä , mutta minkä joudun kertomaan sinulle.
Marko, sinulla on syfilis
no sinultako minä sen sainkin. No eipä tarvitse sitten sitäkään uutista sinulle kertoa. Voisitko palauttaa ne hansikkaani, koska taisin unohtaa ne sinne pöydällesi kun läksin kiireessä=?
voi vittu, kiitos vaan
Kiva, että uskot kaiken minkä kerron. Ja sinullahan on sovittava se, että menen vaimoni luokse yöksi. Jos ei sopisi, et olisi elämässäni, no, ainakin hetken kerrallaan.
Vaimoni on "kylmä", juu juu. Ja lapsia on halunnut ihan niin kuin minäkin ja naimisiin, ihan niin kuin minäkin. Ja elätän mielelläni vaimoani että perhettäni koska saan heiltä kuitenkin sen, mitä sinulta en edes halua.
Pidähän mölyt mahassasi, ei sinun asemassasi elvistellä!!!
No ei se kuule mitään. Ei se sinunkaan paisuvainen nyt mitään herkkua loppupeleissä ollut ja sain tehdä hyvin paljon töitä. aika pieni kaluhan sinulla on ja minunlaisella naisella on aina mahdollisuus vaika mihin, koska olen VAPAA - toisin kuin sinä, joka joudut olemaan nuivan vaimosi kanssa lopun elämääsi. JOO joo sano mitä haluat, mutta minä tiedän jo kerran sinua katsottuasi, että olet sellainen lussukka, ettet koskaan pääse hänestä eroon. Ehlä on vain hyvä, että asiamme selvisi näin nopeasti. Se oli hetken huumaa ja joo kannattaa tosiaankin käydä testeissä.