Kiitos kaikille, "ykkösille", "kakkosille" ja uskottomille sukupuolesta riippumatta. Kyllä tauti lähtee nyt, sillä sen verran kovat naurut olen saanut, ja nauruhan pidentää ikää! XD
Ei voi muuta sanoa, kuin että tällaisen tavallisen normaalilla järjellä varustetun, ja normaalia elämää elävän ihmisen mielestä olette ihan kaikki -ryhmästä riippumatta aivan saatanan naurettavia!
Kyllä oikeasti älykkäät kunnon ihmiset kuolisivat häpeästä, kuuluessaan johonkin tämän palstan ihmisryhmistä, mutta te idiootit ette vain tajua.
Nooh..... Jatkakaa samaan malliin, nussikaa, haukkukaa, pettäkää, huoritelkaa, pakoilkaa vastuuta ja olkaa niin mustavalkoisia ja omissa nurkissanne, kuin ikinä kerkeätte. Teidän takia meidän muiden elämä pitenee, sillä me nauramme teille!
Vaikeaa uskoa, että noin älyttömän naurettavia omassa paskassaan rypöviä tolloja on edes olemassa, kuin tämän palstan vaimot, miehet ja niin mies- kuin naispuoliset salapanot, sekä mies- ja naispuoliset pettäjät.
Ei voi muuta sanoa, kuin että tällaisen tavallisen normaalilla järjellä varustetun, ja normaalia elämää elävän ihmisen mielestä olette ihan kaikki -ryhmästä riippumatta aivan saatanan naurettavia!
Kyllä oikeasti älykkäät kunnon ihmiset kuolisivat häpeästä, kuuluessaan johonkin tämän palstan ihmisryhmistä, mutta te idiootit ette vain tajua.
Nooh..... Jatkakaa samaan malliin, nussikaa, haukkukaa, pettäkää, huoritelkaa, pakoilkaa vastuuta ja olkaa niin mustavalkoisia ja omissa nurkissanne, kuin ikinä kerkeätte. Teidän takia meidän muiden elämä pitenee, sillä me nauramme teille!
Vaikeaa uskoa, että noin älyttömän naurettavia omassa paskassaan rypöviä tolloja on edes olemassa, kuin tämän palstan vaimot, miehet ja niin mies- kuin naispuoliset salapanot, sekä mies- ja naispuoliset pettäjät.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Pointtisi ei ihan aukea, ainakaan minulle. Voisitko vähän selventää millä tavalla naurettavia ja mustavalkoisia?
Jos tarkoituksesi siis on herättää keskustelua...
ihminen, kuten koetat rivien väliin itseäsi reppana esitellä, ei sairaslomallaan vaivautuisi edes lukemaan aineistoa minkä kokee vastenmieliseksi, eli se siitä sinun älystäsi.
Toisekseen kaltaisesi hengen ylimystöä edustava, lukenut, normaalielämää viettävä ja siinä joka päivä onnistuva on varmasti kuullut sanonnan hullu vaatii hullun huvit. Kurkista reppana peiliin. On hyvä että on myös elämän laitapuolta maistaneita joukossa, aattele, muuten sinullakaan ei olisi elämässäsi sisältöä eikä vertailukohtaa, saati aiheita iloita.
Toivottavasti paranet pian.
kauheeta. Ookko nää pahoinkin tautinen? Kyllä me nyt ollaan huolissamme:)
Viestiketkun aloittaja on sortunut samaan kuin minä, alkamaan haukkumaan näitä palstan ihmisiä. Minä innostuin vähän enemmänkin kommentoimaan tätä porukkaa. Ollaanko me sitten viestiketjun aloittajan kanssa sen kummempia ihmisiä kuin muutkaan tämän palstan "vaimot" kun me haukutaan täällä ihmisiä kun ylipäätään haukutaan. Aina sitä ihminen kokee että ei kuulu johonkin halveksittavaan kategoriaan, mä en koskaan haluisi olla salarakas, pettää tai olla uskottoman miehen vaimo joka kaiket päivät täällä haukkuu kakkosia. Silti mäkin sorruin haukkumana näitä ihmisiä.
No onhan tuo noiden "ykkösten" ja "kakkosten" (mitkä sanat!) riitely todella huvittavaa viihdettä. Kyllä osaa naiset olla tyhmiä, väkisin roikkuvat ääliömiehissä ja luulevat sen olevan jotenkin hieno asia. Luulen että he oikeasti kuvittelevat taistelevansa hyvästäkin miehestä. Noloa, ei voi muuta sanoa. Kaikenlaista. On kyllä näiltä naisilta selkäranka narikassa.
Ja oman lisänsä "hauskuuteen" tuovat ne reppanat, jotka ottavat kaiken huutelun haudan vakavasti ja kuvittelevat, että kaikki ykköset ja kakkoset täällä tosissaan mesovat... Aivotkin narikassa toisilla...
Ihan flunssa minulla vain on, kiitos huolestanne kaikille! Ja nämä surkuhupaisat tappelunne jaksavat vain naurattaa niin kovasti, että olen tässä miettinyt paljastanko teille SALAISUUDEN, sillä jos tulette järkiinne, minä ja lukuisat muut menetämme huvimme..... No joo, paljastetaan. Kenenkään, toistan kenenkään EI tarvitse olla kakkonen -ei miehen, eikä naisen. Kenenkään, toistan kenenkään EI tarvitse olla naimisissa pettäjän kanssa -ei miehen, eikä naisen. Kenenkään, toistan kenenkään EI tarvitse pettää puolisoaan -ei miehen, eikä naisen. Niin kauan, kuin TE ITSE olette jotain näistä, teille nauretaan, ja ihan aiheesta! :D
Jes, nauru pidentää lisää. Vai mitenkä se nyt oli? Parane pian ja älä tukehdu
nauruun:/ Niin toi, jos olette jotain näistä, niin ei kait ole muuta vaihtoehtoa kuin yksin eläminen. Silloinhan ei tommosta tilannetta synny. Toise ovat jostain ihmeen syystä parisuhteessa. Hups, taisin paljastaa salaisuuden:(
Aloitajalle täydet pisteet. Uteliaisuudesta ja mustasukkaisudesta kärsivänä olen tätä palstaa seuraillut mutta lopetan sen tähän ja nyt. Kirjoitukset ovat sairaita ja vainoharhaisia tai jos eivät kaikki olekaan, vievät omat ajatukset harhapoluille IHAN turhaan!
Tämä on sekopäiden foorumi, jonne ei kannata täysjärkisen tulla päätään sekoittamaan. Huluus tarttuu, tai ainakin saastuttaa mielen aika helpostii.
Aivan totta mitä röhvessöri Nieminen sanoo. Samoin olen uteliaisuuttani lukenut palstaa. Olenkin hieman mustasukkainen omasta miehestäni silloin tällöin. Hmm.. Mutta kuten varmaan tiedetään täällähän pyörivät ne ihmiset jotka ovat työttömiä tai sairaseläkkeellä ja kuluttavat aikaansa täällä. Me normaalit ihmiset käydään töissä ja joskus "eksytään" tänne vahingossa lukemaan teidän "hauskoja" juttujanne ja mitättömiä ongelmianne.
Mä olen aivan samaa mieltä aloittajan kanssa! Ykköset huorittelevat kakkosia ja kakkoset säälivät ykkösiä...
Jestas millaista menoa ja kyllä se muakin naurattaa!!!