liiantumma

kävin kampaajalla nyt vetämässä toisen kerran tummaksi NÄISTÄ TULI MUSTAT?? piti olla vaaleanruskeat.. nyt en edes uskalla ajatella blondausta .. ( aikaisempi väri oli platinablondi... mites tästä eteenpäin?? koti konsteja "vaalennusta?"
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oota, se haalistuu kyllä.

Äänestä

Ensin laita hiuksiisi oliivi tms. öljyä. Anna vaikuttaa muutama tunti. Sitten pese fairylla mahdollisimman kuumassa suihkussa ja lopuksi vielä tehohoito hautumaan huuhdotaan. Pitäisi kirkastua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BADHAIR kirjoitti:

kävin kampaajalla nyt vetämässä toisen kerran tummaksi NÄISTÄ TULI MUSTAT?? piti olla vaaleanruskeat.. nyt en edes uskalla ajatella blondausta .. ( aikaisempi väri oli platinablondi... mites tästä eteenpäin?? koti konsteja "vaalennusta?"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu