Sua haluan satuttaa

Kun aamuyöstä taas kotiin saavut saan kuulla parempia on kaikki muut. Sua haluan satuttaa, se ei tuu olemaan vaikeaa. Sun mielesi pahoittaa, sen jälkeen sut unohtaa.
Jos mua et rakasta päästä jo irti, tai saat kohta huomata etten oo mikään enkeli! En todellakaan. Se on loppu nyt!!!
1618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos sus joku noin satuttaa,
on sun parempi se unohtaa!

Se tulee kuitenkin olemaan ensin vaikeaa,
ja tuskasta huolimatta haikeaa!

Anna arvo kuitenkin itselles,
näytä rakkautta toisilles!

Toivon sulle voimia,
ja tiukan paikan tullen toimia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


No angel kirjoitti:

Kun aamuyöstä taas kotiin saavut saan kuulla parempia on kaikki muut. Sua haluan satuttaa, se ei tuu olemaan vaikeaa. Sun mielesi pahoittaa, sen jälkeen sut unohtaa.
Jos mua et rakasta päästä jo irti, tai saat kohta huomata etten oo mikään enkeli! En todellakaan. Se on loppu nyt!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu