Mika Järvinen

Luisa

Osaisiko joku kertoa tästä Mika Järvisestä joka ilmeisesti esittää Led Zeppelinin kappaleita keikoillaan ? Kannattaako mennä kuuntelemaan ?

4

413

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Taival

      No aivan järkyttävä työ olisi alkaa Mr. Järvisen kaikkia vaiheita tässä selvittelemään mutta lyhykäisyydessään...
      Five Fifteen on minusta aivan aliarvostettu bändi ja Järvinen aliarvostettu musiikintekijä. Kannattaa tsekata jos Hardrock kiinnostaa. Toimii... Ainakin minusta.

    • Tiinaliina

      älä ota tyttöystävääsi mukaan. Saatat olla sinkku sen keikan jälkeen...

    • rokkimimmi

      se on sellast ihme hämymeininkii ei mitää rokkii.
      olin kerran ku ne soitti jotaa ja ei ne sillai osannu. toi järvinen on jotenki kummallinen tyyppi muutenki. kun mä menin judeilee sen kaa nii se sillai sano et mun pitäs mennä pois vaik en ollu tehny siis mitää väärin. ihme kundi ja kalja sille tuntu maistuvan. alkoholisti vissii kait,hä? vai onko,tä?

    • Anonyymi

      Järvinen häikäilemätön naistenjahtaaja. Käyttää hyväkseen kuuluisuuttaan ja ulkonäköään. Pysykää erossa naiset tai säilyttäkää ainakin hajurako kaveriin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860

      Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli
      Maailman menoa
      39
      9341
    2. "Mä elän vieläkin"

      Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn
      Tampere
      33
      3893
    3. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      100
      2484
    4. Pate Mustajärvi on kuollut

      Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html
      Maailman menoa
      125
      2464
    5. Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?

      Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.
      Ikävä
      39
      2464
    6. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      27
      1947
    7. Miten ikinä kelpaisin sulle

      Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait
      Ikävä
      16
      1625
    8. Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää

      Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.
      Maailman menoa
      32
      1431
    9. Kuinka kauan vielä

      jaksetaan vastustaa toisiamme?
      Ikävä
      71
      1267
    10. Esko ja Martina viettävät joulua

      Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen
      Kotimaiset julkkisjuorut
      176
      1088
    Aihe