Nyt täytyy kyllä todeta

ettei tällä palstalla käy ainuttakaan uskovaista. Ateistit itse ne täällä keskenään riehuvat.
665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Naulan kantaan

Äänestä
  • oNKO Sinun Helluntalaisen ÄÖ vai nimimerkki "1 1"

    AVASIN viestinketjun sinun paskan viestisi takia

    OTA JEESUKSELTA SUIHIN tai ole hiljaa paskapää, Helluntalaisia vihaava homo!

    Toivoen, Sinua parempi Kristitty veljesi - sisällissota (minun suosikkiNikkini)

    Äänestä

"Nyt täytyy kyllä todeta ettei tällä palstalla käy ainuttakaan uskovaista. Ateistit itse ne täällä keskenään riehuvat."

Hyvä, että pysyvätkin poissa julistamasta.

"Ateistit itse ne täällä keskenään riehuvat."

Ei, vaan käymme älyllistä keskustelua omituisesta ilmiöstä nimeltä uskonto.

Äänestä

O'ou, näköjään

Äänestä

Kristinusko on uskonnoista pakanoin.

Äänestä

Jeesus sanoo että jos talo riitaantuu itsensä kanna, vihollinen sotii omaa itseään vastaan, nin se ei voi kauaa pysyä pystyssä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sisällissota kirjoitti:

ettei tällä palstalla käy ainuttakaan uskovaista. Ateistit itse ne täällä keskenään riehuvat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu