Olin tuossa pari päivää yhden alaikäisen tytön nurkissa ja se herätti joitakin ajatuksia, joissa ei sinänsä ole mitään mullistavaa mutta kuitenkin.
-Teinit ovat epävarmoja ja arkoja. Minusta se on jollain tyhmällä tavalla viehättävää. Varsinkin kun se on läpinäkyvää.
-Teinit ovat monesti itsekkäitä ja vähän tökeröjä, erityisesti omia vanhempia tai sisaruksia kohtaan. No mitä hyvää tässä sitten on? Ei varsinaisesti mitään mutta tässä on tietysti kontrastia jos tyttö sitten ihastuu johonkin mieheen ja kohtelee juuri häntä erityisen hyvin. Tietystihän se imartelee.
-Teinit ovat epävarmoja ja arkoja. Minusta se on jollain tyhmällä tavalla viehättävää. Varsinkin kun se on läpinäkyvää.
-Teinit ovat monesti itsekkäitä ja vähän tökeröjä, erityisesti omia vanhempia tai sisaruksia kohtaan. No mitä hyvää tässä sitten on? Ei varsinaisesti mitään mutta tässä on tietysti kontrastia jos tyttö sitten ihastuu johonkin mieheen ja kohtelee juuri häntä erityisen hyvin. Tietystihän se imartelee.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voi vittu sun kanssas. Eli vihdoin olet oivaltanut että teinit on lapsellisia. No shit, Sherlock?! Vai nytkö vasta keksit että kiihotut lapsellisista tytöistä? Ebebofiili olet siis.
Toisin kuin työttömällä ATM:llä jolla löllöpylly ja pieni muna.
Taitaa mies1985 jutut olla pelkkää itsensä viihdyttämistä. Vielä vähän aikaa sitten se sanoi alkavansa seurustelemaan itsensä ikäisen kanssa ja nyt sitten taas puuhaa teinien kanssa ja mitähän seuraavaksi? Uskokoon ken haluaa.
No minähän 'hommasin' itselleni pakit tältä naiselta...kuten monelta muulta että ei minua voi syyttää ainakaan liian nuorten suosimisesta.
Kaikki jää aina suunnittelun tasolle joten eihän tuo haittaa jos fantasioinkin vain teineistä. Paitsi ehkä kesällä yksi tulee käymään. En tiedä.
En kerro tuosta aloituksen aiheesta sen enempää. Saatte itse lisäillä mielikuvituksenne mukaan rivien väliin mitä haluattekin. Tietty ainoat pysyvät naiset elämässäni ovat alaikäiset mesetytöt.
Ne ovat arkoja ja tökerön sorttisia - hamstereita!?
Hamsterit ovat vähän samanlaisia kuin tytötkin että aina joku kesyyntyy. Ensimmäinen hamsterini kesyyntyi tosi hyvin ja eli pitkän elämän.
Mitä sen tytön vanhemmat sanoivat kun se toi jonkun setämiehen kylään ja vielä pariks päiväks?
Taitaa olla joku ikäkriisi sulla menossa kun noin pitää todistella, vai? Siis samanikäiset naiset ruttanoita. Ehkä sun kannattais kattoa peiliin niin sieltäkin kurkistaa ruttunen naama. Toisaalta hyvä kun et tavannut sitä teiniä. Olisi voinut tyttöparka säikähtää kun olisi nähnyt miten vanhalta sä oikeasti luonnossa näytät. Olen kuullut paristakin tapauksesta että näin on todella käynyt. Nuori tyttö on seikkalunhalussaan sopinut treffit vanhemman miehen kanssa mutta kun on nähnyt miehen kasvotusten niin onkin tullut katumapäälle kun mies ei olekaan niin nuoren näköinen kuin kuvassa.