Kännykkä

Kännykkäni löytyi lumipenkasta, missä oli levännyt 4 - kuukautta.
Kun avasin sen, siihen jopa tuli virta! Irrotin akun ja muistikortin asetin sen hyllylle kuivuu.

Onko se parempi antaa itsellään kuivua, vai föönillä?

Malli on Nokia 7230
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itsellään. Kuuma voi tuhota piirit.

Äänestä

Kiitos, niin ajattelinkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Graphite kirjoitti:

Kännykkäni löytyi lumipenkasta, missä oli levännyt 4 - kuukautta.
Kun avasin sen, siihen jopa tuli virta! Irrotin akun ja muistikortin asetin sen hyllylle kuivuu.

Onko se parempi antaa itsellään kuivua, vai föönillä?

Malli on Nokia 7230

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu