tptuus kalujen pituudesta

suomen keskimitta on 15.52 cm, ja tämä on tieteellisesti todistettu. Roinalla saa ehkä 2-4 senttiä lisää, mutta se ei silti ole se kuuluisa senttinen mitä esim italiaanoilla usein on.
884
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

syy miksi pikkumiehet rupeavat roinaamaan?

Äänestä

Roinalla ei pippeli kasva ei vaikka vetäisit loppuelämäsi Somatropiinia.Se pippeli menee pilalle roinalla.Esim kivekset surkastuu ja erektio on sama kuin yrittäisi saada lankaa pysymään pystyssä ja sekös näitä hormoonihörhöjä ärsyttää.Mutta kyllähän "kunnon bodari" keksii kundien kanssa mitä ottaa sinne reikäänsä muuta kuin pippeliä.Useimmat noista hormooniveikoista duunaavat itsensä ja kundikaverinsa sormilla ja kielellä.

Hyvää kevään jatkoa kaikille puhtaille voimailijoille!

Äänestä

Siis tuossa on virhe. Todellinen mitta on 13.52.

Äänestä

Ei ku siis 11,73 kävin uudelleen mittaamassa poikaystäväni keihään!

Äänestä
  • Sinä siinä, äläpä feikkaa tai rupee viuhuu. Minä olen siis aito ja aito keskim. siis toi 13.52cm.

    Äänestä

Löytyykö top-miestä pk-seudulta? tälläiselle aidolle bottomille jolla on 13.52cm?

Äänestä

Löytyy täältä ainakin yksi topmies hki.Olen 184cm ja 93kg erittäin lihaksikas.Voitais treffaa ruttopuiston lähellä? mun autossa voidaan imuttaa mutta paneminen ei onnistu (henkilöauto).Jos melaa haluut niin maksa sä hotelli.

Äänestä

Ei joo kasva roinaamalla, vaan se vähäkin kutistuu ja kivekset menee pähkinöiksi. Tai katso Mr. Olympia ja muiden roinakisojen ukkojen poseeraushousuja, tyhjää täynnä kaikilla. Ei voi pumppaaminen noin kutistaa palleja, jos sellaiset olisi housuissa. No monille bodaus on pienistä munista johtuvan itsetunnon kasvattamismielessä tehtyä, kun ei ole varaa kalliisiin autoihin. Se on jännää että horkkaavilla ja bulkkaavilla sikaniskabodaajilla vehkeet pienenee ja peräaukko suurenee, kun syödään ja pieritään kympillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TasaMarko kirjoitti:

suomen keskimitta on 15.52 cm, ja tämä on tieteellisesti todistettu. Roinalla saa ehkä 2-4 senttiä lisää, mutta se ei silti ole se kuuluisa senttinen mitä esim italiaanoilla usein on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu