Omegle-yö

Mies1985

En saanut unta ja tulin takaisin nettiin. Sain idean käydä taas videokeskusteluissa katsottuani videon jossa näytettiin millainen 'mies' naisia kiinnostaa. http://www.uselessjunk.com/v/115422

Tiesin etten ollut sellainen mutta tekemisen puutteessa menin omegleen kun huomasin ettei chatroulette toimi.
Kokemuksiani;
-pahankurisia pentuja
-tylsistyneitä äijiä
-bi-mies Australiasta jonka mukaan näytin vähän homolta ja hän pyysi minua riisumaan. Kyllästyi kun en riisunut.
-Italialainen mies joka oli minun ikäiseni ja erikoisen kiinnostunut asioistani, erityisesti tilanteestani lihamarkkinoilla ja sanoi että olen kiva joten löydän jonkun. Kävimme keskustelua italiaksi ja englanniksi.
-amerikkalainen 68v mies jota kiinnosti myös kovasti minun naisasiani ja juttuni selittäessä tilannettani menivät vähän yli ukon ymmärryksen. Mies sanoi että tytöt ovat nykyään paljon seksuaalisempia ja toivoi olevansa 50v nuorempi koska ne "nuoret tytöt ovat aika kuumia".
-Alastomat miehet
-Pari teiniä jotka suostuivat puhumaan hetken ja kehuivat lasejani
-Lisää teinejä jotka sanoivat jotain laseistani ja hävisivät
-25v klubin omistaja USA:sta joka valitteli "bitch" tyttöystäväänsä joka on "gold digger" ja ihmetteli sinkkuuttani vähän ja sanoi että olen komea.
-sormia nuoleskeleva teini/nuori nainen joka puhui tosi huonoa englantia ja vaati riisuutumista. Kyllästyi kun en heti totellut. Mietin voisiko tuo nainen voinut olla vain jonkun homon käyttämä video.
-teinejä jotka katsoivat minua sekunnin
-teinipoikia jotka kysyivät riisuutuisinko heille mutta luultavasti he olivat heteroita jotka eivät voineet ymmärtää miksi mies juttelisi heille

Tuntuu että opin jotain itsestäni tänä yönä ja oli syvällistä.

8

6062

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Reipas Poikamies

      Olet löytänyt rajapinnan johon kulttuurisidonnaiset parismarkkinoiden lainalaisuudet eivät päde. Onnea sulle jos tunnet että siitä oli apua.

      Olen kalkkis nettaamisissa niin ei ole mitään hajua mistä puhut. Voisin kokeilla tuollaista, heittää itseni susille ja katsoa miten miehen kävisi?

    • Kokeile joskus

      cam4.com ia . Siellä on alastomia naisiakin.

    • kammotuksia kattonu

      Täytyi vilassa se yksi video, herran jumala!
      Aivan järkyttävän pitkiä kulleja, iljettäviä. Eihän sellasella voi tehä mitään kun se ei mahdu juuri mihinkään. Hyi kamala, kyllä se niin on että paksuus on parempi, ei pituus. Luonnottomia...

    • karwan

      moi
      minä haluan phuun nainen kansa

    • Anonyymi

      Onko Omegle kokonaan anonyymi paikka? Saako kukaan tietojani jos siellä juttelee jonkun kanssa?

      • Anonyymi

        Irma saa.


    • Anonyymi

      Just

    • Anonyymi

      Trollien suosima paikka ei kannata mennä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      80
      4817
    2. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      232
      4665
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      68
      2408
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      75
      2396
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      60
      2336
    6. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      74
      2189
    7. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      53
      1906
    8. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      28
      1537
    9. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      110
      1368
    10. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      120
      1361
    Aihe