Murha Tolvasesta sisäministeri !

Entinen sisäministeri läskiperse yo merkonomi Holmlund oli syvältä perseestä.Tolvasella ei varmaankaan vielä ole mitään mamubisneksiä kuten oli Holmlundilla.Samoin poliisi Tolvanen voisi vielä mitätöidä hälytyskeskus uudistuksen joka meni päin vittua.
167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kari Tolvanen on asenteiltaan enemmänkin persu, mutta väliäkö sen missä puolueessa vaikuttaa.
Sopii mainiosti sisäministerin jobiin.
Poliiseja valittiin eduskuntaan kaksin kappalein ja onneksi molemmat aivan järkimiehiä, mitä nyt hiukan maahanmuuttovastaisia, vaan haittaako se meitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


somlandian tasavalta kirjoitti:

Entinen sisäministeri läskiperse yo merkonomi Holmlund oli syvältä perseestä.Tolvasella ei varmaankaan vielä ole mitään mamubisneksiä kuten oli Holmlundilla.Samoin poliisi Tolvanen voisi vielä mitätöidä hälytyskeskus uudistuksen joka meni päin vittua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu