Martti Ahtisaaren rauhanhourailu jatkuu

Nyt tuo naismoinen Martti Ahtisaari matkustaa muka Pohjois-Koreaan väsäämään
taas jotain porvarillista rauhaa.Mutta onneksi Pohjois-Korean poliittiset johtajat potkaisee nauraen kaikki porvarilliset rauhahierojat pellolle koko valtiosta.Martti Ahtisaari on häpeä Suomelle.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä wtf??


Onko Mawa weissussa?4
Mieki lähen nousuviikolla lamppuhawjan ja henkiwawtijoitten kanssa vaikkapa Affikkaan Suomalaisten wewonmaksajien piikkiin, ja tulos on ainakin 150.000 uutta huippu ja moniosaajaa, ja sitten pewheet kans.
Tekee sellaiset about fifty-sixty 3 000 000 kulttuuwinwikastajaa!


Ah auwoa ja itämeren siwakkaa

Äänestä

Twawwawwaaa!

Itä-Mewen silakka ja lamppuhawja ne pitää aina yhden pwessan liikekannalla! Niin ja tietenkin Wontti ja Miska tietenkin hälssaa Suomen wewonmaksajia(siis kansalaisia) tewweellisellä enewgiallaan ja på pakkoswenska.

Twait twait twallaallaaaaa!

Äänestä
Aloittaja

Tä?

Vaikka Martti Ahtisaarella on naisellinen sielu eli tajuntakin,korvat on niinku
porvarin karjulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9517575 kirjoitti:

Nyt tuo naismoinen Martti Ahtisaari matkustaa muka Pohjois-Koreaan väsäämään
taas jotain porvarillista rauhaa.Mutta onneksi Pohjois-Korean poliittiset johtajat potkaisee nauraen kaikki porvarilliset rauhahierojat pellolle koko valtiosta.Martti Ahtisaari on häpeä Suomelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu