palsta on puhdistunut?

Palsta on mielestäni puhdistunut - en ole viitsinyt viimeaikoina tätä palstaa
juuri tutkia, koska Kaaleppi on suoltanut paskaa palstalle tuutin täydeltä.

Nyt palsta näyttää paremmalta.

Missä Kaaleppi on? bannattu ? hoidossa ?
886
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hoidossa.
OIkea lääkitys on vuosien yritys-erehdys kokeilujen jälkeen alkanut löytyä. Harhoja ilmenee edelleenkin silloin tällöin varsinkin viikonloppuisin kun viinan oton myötä jättää lääkkeitä ottamatta.

Äänestä

Olet typerä pummi

Äänestä

Vappuviina alkoi selvästi virrata, ei oo kauan selvä enää.

Äänestä

Minkäläistä tutkimusta olet tekemässä? Voisin myöntää sinulle rahoituksen. Onko sinulla humanistinen vai kaupallinen pohja?

Äänestä

Kaalepin kone oli täynnä lapsipornoa, poliisi otti haltuunsa. Kaalepille annetaan Niuvassa sähköshokkeja.

Äänestä

Kalevi on kotona ja konekin on valitettavasti tallella. Lienee kaaleppi muuttanut taktiikkaansa, lukeekapa tätä ketjua: http://portti.iltalehti.fi/keskustelu//showthread.php?t=500079&page=20
Siellä kaleeppi nykyään luuraa, taitaa tulla ketjuun mukaan jossain sivujen 10 - 20 välillä. Kirjoittelee pitkiä ja vaikea selkoisia horinoita, jotka näennäisesti ovat olevinaan yllättävänkin neutraaleja työttömiä kohtaan, mutta niissä siellä täällä pilkahtelee silkka kaalepismi, esim:
"Työtön tekee täyden päivätyön vain yhdessä asiassa. Jos hänelle tulee määräys mennä työhaastatteluun, hän tekee kaikkensa ettei häntä valita työhön. Siis pääsääntöisesti, onhan aina muutama niitäkin, jotka ihan oikeasti haluavat työpaikan. Useimmalle työnsaannin esto onnistuu hyvin, parin viikon juontiputken jälkeen on melko varmaa ettei työhaastattelussa tarvitse kauaa olla ja ilmainen loma jatkuu. "

Ei kukaan muu kuin kaaleppi kirjoita tuollaista järjetöntä roskaa.

Äänestä

Olen kuullut, että Niuvanniemi on kutsunut Kaalepin. Mikäpä on parempi paikka ja missä muualla saa niin hyvää hoitoa? Ei missään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puhdasta on kirjoitti:

Palsta on mielestäni puhdistunut - en ole viitsinyt viimeaikoina tätä palstaa
juuri tutkia, koska Kaaleppi on suoltanut paskaa palstalle tuutin täydeltä.

Nyt palsta näyttää paremmalta.

Missä Kaaleppi on? bannattu ? hoidossa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu