celluli choc

vai mikä sen voiteen nimi nyt olikaan, ni ootteko kokeillu?? jos ootte ni kerrotteko onko se hyvä voide, saako sillä oikeesti hyviä tuloksia??
1252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olen käyttänyt nyt kaksi viikkoa (stockalla oli semmoinen pakettitarjous jossa oli tämä sellushokki vartalovoide joten oli "pakko" testata) ja yllättävää kyllä se ON minusta toiminut. Olen samaan aikaan tosin normaalitavoistani poiketen liikkunut jonkin verran ja katsonut syömisiäni mutta ikuongelmani takareidet todella näyttävät kiinteämmiltä. Testaa ja kerro mitä itse pidät

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie kirjoitti:

vai mikä sen voiteen nimi nyt olikaan, ni ootteko kokeillu?? jos ootte ni kerrotteko onko se hyvä voide, saako sillä oikeesti hyviä tuloksia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu