No niin! Nyt kaikki ottamaan mittaa kauneusjärjestyksestä. Mun bingopallot jo kolisee muovikuupassa.
(eloisaa naurua)
(eloisaa naurua)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä se blondi ehkä kuitenkin vie voiton jos on pakko vastata.
Mun ongelma on aina niin kiusallinen pienirintaisuus ettei kukaan kiinnitä huomiota hiuksiini vaan ainoastaan pienirintaisuuteeni.Mutta olen itse brunette.
blondi
Blondi voittaa.
Mä vaihdan hiusväriä usein.Tummana olen italofiili ja vaaleana olen moskovatrendikäs.
Ruskeisiin hiuksiin käytän pastellisävyjä vaatteissa ja vaaleisiin käytän merihenkisiä vaatteita.Hiusmallina joudun usein myös ottamaan raidoituksia, nyt on purplet viivat mustassa tukassa.Kehuja on saatu.
Olipa omaperäinen ja turhanpäiväinen aloitus! Lue vanhoja keskusteluja, jos välttämättä haluat aiheesta jotakin tietää.
Tapoihini ei kuulu lueskella täällä mitään. Ajattelen omilla aivoillani. Kutsun tyyliäni protektionistiseksi eskalaatioksi.
Brunette ehdottomasti!
pimpsa haisee kanakastikkeelle ja tukka on blondi = lyömätön yhdistelmä