En yleistä.
Mikä aiheuttaa aikuiselle miehelle sen, et on ihan pakko kettuilla, härnätä, kiusotella naista? Siis aina ja jokapaikassa!
Miten tollasen miehen saa hiljaseksi? Takasin anto ei auta eikä huomioimattomuus.
Mikä teitä miehii vaivaa?
Itsetunto onglema(ko
4
114
Vastaukset
- kokeile.
No, mä olen sahannut ja hionut erään vähän isomman putken mutta en pysty sitä työntämään peräaukkoon kivun ja tiukkuuden vuoksi.
- tgawhybayh
No mikä aiheuttaa vastaavasti naiselle saman?
Ei yleistystä sulla vai?
Miten sitten muka se miehuus sinusta vaikuttaa tässä asiassa ellei tarvitse yleistää? Ja katsopa otsikkoasi. - Naisten oma vika:.!1
.
koska suosivat eläimellisiä geenejä
Sitä saa mitä tilaa
. - y.b. ei kirj.
Kyllä se siitä vähenee.. Viimeistään eläke-vaarina, kun näkö, kuulo ja puhekyky ovat herpaantuneet.. ;D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637