4 viimeisesä naisystävästäni kolme on ollut skorppiooneja
jumalauta tajusin juuri
12
90
Vastaukset
ei ollutkaa ku yks niisä olikin jousimies ja toinen oinas eli kaks vaan neljästä skorppareita.
noita ennen ol rapu, oinas, oinas ja härkä- cs
Intiaanit ovat taikauskoisia enemmän, kuin ämmät
Säälittävää olla kuin väärin porattu pallo elämämän keilaradalla
olet varmaan nähnyt leffan taikauskoisten inkkarien hautausmaasta
sinnehän sinäkin joudut tai olit jo hajusta päätellen
http://www.youtube.com/watch?v=Yc97czf0vUI Ihan nettitutun neuvona: Älä ole horoskooppihörhö ja pysy vastaavista naisista kaukana. Niiden pidle kasvaa äkäiseen hämähäkinseittiä.
- cs
Jopa toope Ratikkakin tajuaa asian, eikä pidä sijoitusneuvojana astrologia.
Horoskooppiämmät ovat kiusallisia penpaleina, horoskooppia pukkaa postit tukkoon -------------ovat muka varattuja oikean horomerkin kanssa ja puumailevat yhtäkin 17v kollia, joka on profiilissaan 33v 45v puu
Tunnen sen kollin
koulutus: Mikaelin apukoulu
Hieno saalis 45v puumalle, kun horoskoopit sopivat yhteen jos niihi hämähäkin seittiä kasvaa niin vika on silloin miussa ku en hoonausvälineelläni oo seittiä poistanut
monte24 kirjoitti:
jos niihi hämähäkin seittiä kasvaa niin vika on silloin miussa ku en hoonausvälineelläni oo seittiä poistanut
hitto tuli mieleen et hoonausväline saattaa muistuttaa hattaraa hoonauksen jälkeen:)
cs kirjoitti:
Jopa toope Ratikkakin tajuaa asian, eikä pidä sijoitusneuvojana astrologia.
Horoskooppiämmät ovat kiusallisia penpaleina, horoskooppia pukkaa postit tukkoon -------------ovat muka varattuja oikean horomerkin kanssa ja puumailevat yhtäkin 17v kollia, joka on profiilissaan 33v 45v puu
Tunnen sen kollin
koulutus: Mikaelin apukoulu
Hieno saalis 45v puumalle, kun horoskoopit sopivat yhteenIlman sarvia ja hampaita (kerrankin) sinullekin, Anselmi, jospa katselit naisia raikkaasta ulkoilmasta, niin ei jatkuvasti tarvitsisi olla "Scam-hunter". ;-)
Noin muuten olen lukemani perusteella tehnyt johtopäätöksen, että sinä ymmärrät raha-asioista saman verran kuin sika sinfoniasta. Vai missä se ensimmäinen miljoonasi on?monte24 kirjoitti:
hitto tuli mieleen et hoonausväline saattaa muistuttaa hattaraa hoonauksen jälkeen:)
Sinulla on iljettäviä kielikuvia. :-(
Ratikkakuski kirjoitti:
Sinulla on iljettäviä kielikuvia. :-(
tykkään enemmän hattaroista ku hämähäkeistä :)
- c'babe
:) Mun elämään eniten vaikuttaneet ihmiset on joko vesimiehiä tai härkiä. Se oli muuten yllätys mullekin, vaikken itse usko horoskooppeihin.
- conquistador anzzy
Sana _hurricane_ tulee intiaanien kielestä..................
Inkkarit luuliat myrskyja jumaliksi ja lepyttääksen myrskyn leikattiin neitsyeen sydän irti - niuhis :)
Mikäs vika meissä skorppareissa sitten on *kysyn vaan*
Ainakin tunteita ja tiukkoja tilanteita piisaa, ei tule elämä tylsäksi :P
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261730
- 1051215
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1381081- 49989
- 129892
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni52887Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v240858Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?72756Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla178739Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu55729
