War'is perce ironmikess ym. ym. ym.. on laittanut omalle pääkirjoiussivulleen paperille luettavaksi samoja fraaseja mitä se on spämmännyt tänne palstalle lukemattomin määrin!!!
www.tiedonantaja.fi
Sama juttu oli Iirolla Saddaminkin teloituksen jälkeenkin, jos muistatte!
Mitenhän SKPn vaalitappion ihmettely kokous tänään meni, tulikohan syy
selville tappioon????
Minulla on ohje että katsoisivat peiliin, sieltä löytyy syyllinen!
Kommunistien aika on mennyt historiaan "relevantin faktasti"!
"USA tappoi käsikassaransa"!
19
98
Vastaukset
- kiitos Rane!
Tämä on hyvä paljatus palstan PÄÄ STALLARISTA!!!!
- rane fani
Minä myös KIITÄN Ranea rehellisestä avauksesta!
- Ranen tukija
rane fani kirjoitti:
Minä myös KIITÄN Ranea rehellisestä avauksesta!
Minunkin täytyy vielä lisätä tähän oma kehuni, vaikka olenkin kirjoittanut aloituksen lisäksi tähän ketjuun jo paljon vastauksia itselleni, joten: HYVÄ RANE!
- Edelleen kysyn
mikä vittu on SKP?
- anti punikki
Suomen kommunistin puolue, äänestys kannatus noin 0,1 %!
Rittääkö "tietämättömälle" luuserille?
www.skp.fi - Pähkähullu Suomi
Helvettiäkö komuista pitää jauhaa.Ne on yksi vihollinen monien joukossa.
- Länsi rules
Olet oikeassa Iiro komut ovat koko läntisen maailman VIHOLLISIA!!
Onneksi ne kuolee älyttömyyteen!! - obama fani
Stallarit saivat uuden "messiaan" Osamasta näiden entisten lisäksi!
Stalin, Lenin, Mao, Che, Honecker, ym. komu diktaattori vainaita! - SUPO CIA rules
Ei kommareista ole enää kuin rakikoirana toiminen!!!!
Rakkin osassa ne onkin ylivoimaisen ÄÄNEKKÄIMPIÄ!
Pahimpina aikoin täällä on koko viestiketjuja mitkä on lähtöisin Tiedonantajan tietsikoilta!
Toivottavasti SUPO, CIA ym. länsimaiset turvallisuus järjestöt pitävät silmällä näitä Länsimaita UHKAAVIA pro-terroristejä (War'is peace esim.) silmällä!- rakkiiiiarivaaa
Eikä sinusta ole edes kirjoittamaan. Onko rakikoira jokin kreikkalainen versio Bernhandilaisesta? Konjakin sijaan kaulassa pöntössä rakia?
Rakkin? osassa??? Voi hyvää päivää! Vie nyt äitilles kukkia vaikkei se osannutkaan opettaa sua kirjoittamaan. Se on se elämä joskus niin tiukkaa ja kiireistä ettei kaikkeen ehdi... oli varmaan tärkeämpää tekemistä... ja sinullakaan ei ollut lahjoja opetella itse.
- diortryutt
Kiva että sulla on noin avara tuo maailmankatsomus. Näin äitienpäivänä äitisi on varmaan tosi ylpeä sinusta.
Niin, ja muuthan täällä eivät esitä mielipiteitään kuin sinä hitman ja iiro. - Obama fanit
Helvetin hyvä avaus, tämä on pidettävä ylhäällä!!!!
- Thoul
Luetko muuten tuota tiedonantajaa useinkin Rane ? Lienet kohta se ainoa joka sitä lukee. Kertoo aika paljon tuollainen kiihkoinen ja sairaanloinen kiinnostus katoavaan marginaali ilmioon. Ymmärettävää olisi jos osaisit argumentoida, mutta olet lähinnä rasittava jankkaaja, aivan niin kuin kommaritkin ovat.
- hauskuutta piisaa
Stalinisti Leninilästen skp tuo palstalle suuret määrät HUUHAATA jota me
"usanistit" saadaan NAURAA kippurassa!!
Punikit ovat jääneet 1918 kapinan tasolle propagandassaan! - '
'
On varmaan hauskaa jatkuvasti nostella omaa keskusteluaan? Söisit ne lääkkeesi, sinä olet täällä ainoa joka kommunisteista jauhaa.
- päääkirjoitus
On se hauskaa, kukas muukaan niitä nostelisi jos en minä itse? Oletko PUNIKKI ja ironmikess?
- naurattaa....
Päätoimittaja Erkki Susi voitti sentään eduskuntavaaleissa desantti Bäckmannin saaden48 ääntä, desantti Bäckmannin tyytyessä 36 ääneen!
Kyllä on huimia lukuja!- "Koulupoika" Bäckman
olisi saanut kotimaassaan Venäjällä tuhansia ääniä - se pitää muistaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984842Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113870Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371344
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701333En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851259- 531145