Moikka tässä mun ihannemieheni;
Haluan miehen joka kun me tavataan on 175 cm pitkä mutta koska haluun lapsista pitkiä tulee miehen kasvaa sen jälkeen 195 cm pitkäksi vähintään!!!
Tukalla ei ole mitään väliä kunhan se on mahdollisimman tumma. Tosin haluan lapsistani että tytöllä on vaaleat hiukset ja pojalla tummat. Kaameaa jos menee toisin päin!!!
Haluun, että mieheni on ammattigigolon/rikollisen näköinen itsevarma macho alfauros mutta sitten kuitenkin äärimmäisen ujo/herkkä kun olemme kahden kesken.
Haluun että mieheni pysäyttää mut kaupungilla itsevarmasti mut oikeesti onkin ujo. Haluun että mää oon sen ihan eka nainen jonka se pysäyttää; mut siitä huolimatta sen pitää olla hirveen itsevarma ja macho.
Sängyssä toivon että mieheni osaa kaikki gigoloiden temput vaikka se onkin kunnollinen ja uskollinen mies yhden naisen mies
Haluun että mieheni on siis ihanaaaa renttu ja rentun näköinen mut oikeesti mä muutan sen kunnolliseksi rehelliseksi isätyypiksi
Rahalla ei oo mitään merkitystä koska mää uskon että mun mies jotenkin ihmeellisesti rikastuu vaikka se on käynyt vain ehkä apukoulun
Haluun tasa-arvoo mut siitä huolimatta miehen tulee tehdä kaikki päätökset ja maksaa kaikki mulle kantaa kassia sun muuta.
Mun miehen tulee puolustaa mua kaikkia muita miehii kohtaan nyrkeillä mut siitä huolimatta sen pitää olla hemmo ihana herkkä kultsu.
Haluu8n että muut naiset flirttaa mun miehelle kun se on tällanen mut mut mies ei tietenkään lopsauta korvaakaan. Se kattelee vaa mua.
Juupa sinäpä meitsin ihannemies. Taitaa olla useimpien naisten ihqu. Olen kaunis 165 cm blondi Ikä 25 v
Tässä se on
Girli
2
120
Vastaukset
- sdgfdsf
Jonkun katkeran äijän tekemä provo. Jos et ymmärrä sitä että jokainen nainen on yksilö joka haluaa mieheltä eri ominaisuuksia kuin joku toinen nainen niin olet typerä. Ei kyse ole siitä, että naiset haluaisivat jotenkin ristiriitaisilla ominaisuuksilla varustetun miehen vaan ne ovat usein eri naisten mieltymyksiä..
- tsök tsök
Ihan oikeesti niin se vaan on että naiset haluvat rikollisen näköisen jännittävän tyypin joka on kunnollinen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614178Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643408Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541777Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251634Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961413Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132919Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235853en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115817Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17780