Maastaveto on turhaa

Mitä järkeä on harrastaa mavea, kun saman tehon saa kulmasoudulla, ja asento siinä laiteessa on kivempi. Mitäs sanotte?
- MIkä mavesta tekisi niin ylivoimaisen bodausmielessä?
2189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vastaan silti. Mavessa treenaantuu alaselkä vatsa pakarat takareidet pohkeet epäkkäät tehokkaammin kuin monella muulla tavalla ei ole edes mahdollista. Liikkeen raskaus tekee siitä tehokkaan. Bodausmielessä liikettä on turha liiaksi tahkota. Kyllä ronnie colemanni tekee mavea ja sen uskon kertovan jotain liikkeen tehokkuudesta.

Äänestä

Kehonrakennus on turhaa. Hautaan pääsee ilmankin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


14141414141414 kirjoitti:

Mitä järkeä on harrastaa mavea, kun saman tehon saa kulmasoudulla, ja asento siinä laiteessa on kivempi. Mitäs sanotte?
- MIkä mavesta tekisi niin ylivoimaisen bodausmielessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu