oon siis menossa sinne, yksin. onko muut menossa sinne yksin? voisin tarvit a kaverin. en oo ennen ollu. oon 24 v. tyttö. ja kaljatelttaan hommiin.
provinssiin talkoihin
tsipuli9773h
2
100
Vastaukset
- pml__
en oo ollu provinssis enne, enkä viel oo homminkaa menos ku yksin en viittis, mut jos hiuka nuorempi seura kelpais ni tulisin (oon 18)
- tsipuli9773h
kelpaisihan se :) vastaanko vähän liian myöshään..? ilmoittautuminen jo varman menny? osallistuikko??
-tsipuli9773h
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352226
- 841303
- 561288
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361226- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39884Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122769- 31721
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21572Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565