Soi äsken Yöradiossa

Mikä tää on, ei löydy mitään!!!

"Sä oot mun elämäni nainen...

mä oon sun lopullinen mies...

hieman erilainen, täysin outo kenties..."

Jotenkin noin se menee, melko nykyaikainen poppirallattelu.
6273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ettekö te aasit nyt mitään tiedä. Prkl.

Äänestä

KERTOKAA NYT JOKU KU MUUTKI HALUU TIETÄÄ TÄN

Äänestä

Kertokaa jo mikä tää biisi on missä menee sanat juuri noin
Sä oot mun elämäni nainen ja mä sun lopullinen mies jne...

Äänestä

samaa minäkin täällä mietin....

Äänestä

Eikö kukaan tiiä vieläkää tätä? no huhu kauankoha tässä kestää että saan tietää mikä biisi tää on.......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GallenKallela kirjoitti:

Mikä tää on, ei löydy mitään!!!

"Sä oot mun elämäni nainen...

mä oon sun lopullinen mies...

hieman erilainen, täysin outo kenties..."

Jotenkin noin se menee, melko nykyaikainen poppirallattelu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu