Miksi

ke tuttaa

niin monet varatut miehet tulevat iskemään baarissa ja väittävät olevansa sinkkuja. Sitten nainen joka vehtaa tietämättään varatun miehen kanssa on täysi lumppu.

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tädi

      Voi olla niin, ettei ukkomies ole saanut pesää pariin vuoteen aviosuhteessaan. Jos nyt joku nainen olis löydettävä, niin varmasti ilmaiset naiset kiinnostaa miestä eniten, ettei perhe mene konkurssiin.
      Kakkosnaiset on lumppuja, jos ne tietää miehen olevan naimisissa. Jos ne ei asiaa hoksaa, niin sääliksi käy, kun tulevat hyväksikäytetyksi.

    • pi7tg

      Kuule, lopeta se perseenjakaminen baariehtoiden päätteeks. Lumppuhan sä oletkin, pubiruusu. Ei tarvi itkeä sitte. Jalat ristiin vaan nii ei tuu sitä kyseenalasta mainettakaan. Niin yksinkertasta.

    • ketkuttaa

      Miksi niin monet varatut naiset tulevat iskemään baarissa ja väittävät olevansa sinkkuja. Sitten mies joka vehtaa tietämättään varatun naisen kanssa tulee tahtomattaan isäksi. Rikkoo pahimmillaan kaksi perhettä, mies joutuu elättämään toisen miehen lasta tai yhteiskunta älytöntä määrää yksinhuoltajia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      57
      2960
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2741
    3. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      33
      2549
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      38
      2451
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      50
      1938
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1569
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1483
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      106
      1287
    9. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1213
    10. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      73
      1070
    Aihe