Ykkösaihe palstalla

981
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Yleensä ne jotka valittavat ihmisten olevan kiinnostuneita pinnallisista asioista osallistuvat itse hanakasti ulkonäköön liittyviin keskusteluihin.

Tekopyhyyttä sanoisin.

Äänestä

ovta kiinnostuneimpia heimovelijään etsivät vähäin ryhmä kalmankelmeät slaavilaiset
Udmurtijasta.Ssisäsiittoisuus on oleva heiimolla sukupuuns loppu.

Äänestä

Onko toi jokun profiilista muka?

Äänestä
  • Löysin kuvan eräästä viestistä ja ajattelin että hän on joku kirjoittajista.

    Äänestä

  • atomikissa kirjoitti:

    Löysin kuvan eräästä viestistä ja ajattelin että hän on joku kirjoittajista.

    Tuskin. Näin käsitellystä kuvasta on tosin hyvin vaikea sanoa. Voi olla vaikka papu kymmenen kuvakäsittelyohjelman jälkeenö

    Äänestä

  • atomikissa kirjoitti:

    Löysin kuvan eräästä viestistä ja ajattelin että hän on joku kirjoittajista.

    .

    välitön addiktoituminen ja myöskin fiksoituminen päällensä jatkuvalla syötöllä

    .

    Äänestä

kai tääl on nii pinnallisia tyyppejä
tai sit niil on vaan tylsää,

mur

Äänestä

Riittävän heikko itsetunto ja epävarma omasta ulkonäöstään, niin muusta ei pysty jupisemaankaan kuin muiden ulkonäöstä, etenkin siitä kuinka rumia tms. muut ovat. Surkuhupaisaa.

Äänestä

pirun nätti kuva, näytti jotenkin joltain filmitähdeltä, tuttu kuitenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


atomikissa kirjoitti:

Kirjoittajien ulkonäkö.


http://www.aijaa.com/v.php?i=005928070384.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu