Mies asuu Helsingissä, on fiksu ja rahakas. Kahvia alkoi keittämään. Laite oli kallis, erikoislaite. Kahvijauhe, jota laittoi kahvinkeittimeen oli kaupan halvinta extrakahvia ja sen takia kahvinmaku oli kauhistuttavaa. Itse sanoi sen olevan lempikahviaan.
En saanut taloudellisessa mielessä irti mitään häneltä vaikka tavanomaiset keinot saada rahaa miehiltä lahjaksi ovat muihin toimineet. Kannattaako tuollaista miestä uudestaan tavata vai jatkuuko aina vieraillessani sikailulinja. Hankalinta tässä on luonne, ulkonäkö ja varakkuusyhdistelmä, joissa kaikissa hän on harvinaisen ok ensitapaamisen perusteella. Luonne on suurin kysymysmerkki ja onko kitupiikki ikuisesti vai alkaako elämäänkin.
Autonsa on vm. lexus 2005. Tuntematon automerkki minulle oli ja yllätyin kun se lasketaan jopa mersua paremmaksi vaikka päällisin puolin näytti ihan toyotan avensikselta.
miehen luona kylässä omakotitalossa
ilo silmälle -91
5
76
Vastaukset
vai mersua parempi
- kuminukke.
Kävitkö Ratikkakuskilla kyläilemässä? :D
Kokeile tarjota parempaa palvelua ja vaikka jotain spesiaalia.
Jospa se palkkakin lähtisi siitä nousuun. Mä voisin kunnon hoitoa vastaan keittää kahvit oikein Kulta-Katriinasta. Jätetäänkö maitovara?- mitä kummaa
Kunnon hoitoa vastaan?
mitä kummaa kirjoitti:
Kunnon hoitoa vastaan?
Miten sitä kuntoa nyt yleensä hoidetaan....vaikka esimerkiksi personal trainer palvelut kiinnostais. Tälle hetkellä vois kyllä olla paikallaan sellainen palauttava lihashieronta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031100- 64911
- 65869
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait229771Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698