Minä Olen tapahtuma Finlandia talolla 10-11.2.2001!!!

Onko moninkin menossa tapahtumaan?
5230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onkos tämä taas joku helvetin taiteellinen suggestopedinen vegaani-veri-paska-jumalanpilkka-sivari-homo-tapahtuma? Nyt kun ei juuri muuta näy.

Äänestä
  • niin näät mihin olet pimeässä paskantanut.

    Äänestä

asia kiinnostaa mutta asun niin kaukana etten pääse sinne

Äänestä

onko tämä seuraava vaihe?

Minkälainen tapahtuma olet?

Äänestä

Eikös koko tapahtuma ole tapahtuma täynnä kaiken sortin Yanneja pyörimässä kristalli pään päällä. Ainakin nimi viittaa hyvinkin taas ja kerran raiskattuun Raamattuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MonaLisa kirjoitti:

Onko moninkin menossa tapahtumaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu